Dva rodinné domy za cenu jedného v obci PERÍN-CHYM - časť Gomboš, iba 15 km od Košíc !

Lokalita: Veľká Ida

od 458 € mesačne
133 000,00 €

1 438 m²

Úžitková plocha: 200,0 m²

ID: 21048

 
Dva rodinné domy za cenu jedného v obci PERÍN-CHYM - časť Gomboš, iba 15 km od Košíc !Dva rodinné domy za cenu jedného v obci PERÍN-CHYM - časť Gomboš, iba 15 km od Košíc !Dva rodinné domy za cenu jedného v obci PERÍN-CHYM - časť Gomboš, iba 15 km od Košíc !Dva rodinné domy za cenu jedného v obci PERÍN-CHYM - časť Gomboš, iba 15 km od Košíc !Dva rodinné domy za cenu jedného v obci PERÍN-CHYM - časť Gomboš, iba 15 km od Košíc !Dva rodinné domy za cenu jedného v obci PERÍN-CHYM - časť Gomboš, iba 15 km od Košíc !Dva rodinné domy za cenu jedného v obci PERÍN-CHYM - časť Gomboš, iba 15 km od Košíc !Dva rodinné domy za cenu jedného v obci PERÍN-CHYM - časť Gomboš, iba 15 km od Košíc !Dva rodinné domy za cenu jedného v obci PERÍN-CHYM - časť Gomboš, iba 15 km od Košíc !Dva rodinné domy za cenu jedného v obci PERÍN-CHYM - časť Gomboš, iba 15 km od Košíc !Dva rodinné domy za cenu jedného v obci PERÍN-CHYM - časť Gomboš, iba 15 km od Košíc !Dva rodinné domy za cenu jedného v obci PERÍN-CHYM - časť Gomboš, iba 15 km od Košíc !Dva rodinné domy za cenu jedného v obci PERÍN-CHYM - časť Gomboš, iba 15 km od Košíc !Dva rodinné domy za cenu jedného v obci PERÍN-CHYM - časť Gomboš, iba 15 km od Košíc !Dva rodinné domy za cenu jedného v obci PERÍN-CHYM - časť Gomboš, iba 15 km od Košíc !Dva rodinné domy za cenu jedného v obci PERÍN-CHYM - časť Gomboš, iba 15 km od Košíc !Dva rodinné domy za cenu jedného v obci PERÍN-CHYM - časť Gomboš, iba 15 km od Košíc !Dva rodinné domy za cenu jedného v obci PERÍN-CHYM - časť Gomboš, iba 15 km od Košíc !Dva rodinné domy za cenu jedného v obci PERÍN-CHYM - časť Gomboš, iba 15 km od Košíc !Dva rodinné domy za cenu jedného v obci PERÍN-CHYM - časť Gomboš, iba 15 km od Košíc !Dva rodinné domy za cenu jedného v obci PERÍN-CHYM - časť Gomboš, iba 15 km od Košíc !Dva rodinné domy za cenu jedného v obci PERÍN-CHYM - časť Gomboš, iba 15 km od Košíc !Dva rodinné domy za cenu jedného v obci PERÍN-CHYM - časť Gomboš, iba 15 km od Košíc !Dva rodinné domy za cenu jedného v obci PERÍN-CHYM - časť Gomboš, iba 15 km od Košíc !

Charakteristiky

 • Stav nehnuteľnosti:nová nehnuteľnosť
 • Stavebný materiál:ytong
 • Spôsob kúrenia:ústredné palivové
 • Okná:plastové
 • Elektrická prípojka:230 / 400V
 • Počet izieb:3
 • Verejný vodovod:v blízkosti pozemku
 • Odpad:septik / žumpa
 • Plyn:v blízkosti pozemku
 • Terén:rovina
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný dom po kompletnej rekonštrukcii s obytnou plochou cca 80 m2. Na prízemí má dom zádverie, obývaciu izbu, kuchyňu, technickú miestnosť a kúpeľňu s WC. Na poschodí sú dve spálne. 

Ďalšie vybavenie :

- voda - vlastná studňa, obecný vodovod pred pozemkom

- elektrina (220 - 380V)

- odpad - ČOV

- plyn - pred pozemkom

- nízke náklady na prevádzku

- kúrenie: kachľová pec na drevo, ústredné - podlahové kúrenie a radiátory na poschodí

- internet, satelit

 

Na pozemku sa na nachádza  tiež jednopodlažná, zateplená, kompletne dokončená novostavba rodinného domu s plochou cca 90m2. Je potrebné natiahnúť iba fasádnu farbu podľa želania budúcehomajiteľa. Dom má zádverie, chodbu, obývaciu izbu prepojenú s kuchyňou, technickú miestnosť, kúpeľňu, WC a 2 samostatné izby. Je pripojený na inžinierske siete, má sedlovú strechu s krytinou z lakoplastu, plastové okná s izolačným dvojsklom, plastové dvere, murovaný komín v interiéri a dokončenú krytú terasu o rozlohe cca 20 m2. Dom je obývaný a kompletne zariadený.

Ďalšie vybavenie :

- voda - vlastná studňa, obecný vodovod pred pozemkom,

- elektrina (220 - 380V)

- odpad - ČOV

- plyn - pred pozemkom

- nízke náklady na prevádzku

- kúrenie: kachľová pec na drevo, ústredné  podlahové kúrenie  

- internet, satelit

 

Na pozemku s celkovou rozlohou  1432 m2 sa nachádzajú tiež technické budovy a to  sklad, dreváreň, krytý altánok a udržiavaná záhrada. Pozemok je ohradený a má automatickú vstupnú bránu. Nehnuteľnosť je na tichom mieste, bez neprispôsobivých občanov. Občianska vybavenosť: kompletná v obci Veľká Ida a Perín-Chym. Z obce je výborná dostupnosť do Košíc.

 

Ponúkané 2 rodinné domy sú vhodnou možnosťou pre viacgeneračné bývanie,prípadne pre bývanie a podnikanie zároveň. 

 


Preplatíme Vám znalecký posudok.
Viac informácií na https://www.realityalpia.sk/preplatime-znalecky-posudok/

Dátum poslednej aktualizácie: 18.01.2019

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Slanec dom
na predaj ID: 23211 0 m²
od 323 € mesačne   94 000,00 €
NOVÉ
Košická Belá dom
na predaj ID: 13266 635 m²
od 361 € mesačne 165,35 €/m² 105 000,00 €
Seňa dom
na predaj ID: 14615 70 m²
od 282 € mesačne 1 171,43 €/m² 82 000,00 €
Moldava nad Bodvou dom
na predaj ID: 15617 792 m²
od 344 € mesačne 126,26 €/m² 100 000,00 €